Projekt technologiczny, sprzęt i wyposażenie gastronomii - Warszawa Wencel Sp. z o.o.
0
Koszyk
Użytkownik
Wencel Sp. z o.o.
shadow
 

Wencel – doświadczenie i profesjonalizm w zaopatrywaniu sprzętu do gastronomii

Firma WENCEL z Warszawy istnieje na rynku od ponad 25 lat, wyposażając w najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny restauracje, bary, stołówki, zaplecza kuchenne itp. obiekty gastronomiczne.

W ofercie firmy, która stale poszerzana jest o najnowsze modele sprzętu dla gastronomii, znajduje się szeroka gama rozmaitych urządzeń renomowanych światowych producentów jak również wyposażenie pochodzące od polskich firm. Mimo że siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Warszawie, zajmuje się ono przygotowywaniem technologicznym i meblowym restauracji także w innych miastach Polski.

Wyposażenie gastronomii – kompleksowe usługi

Wencel wychodzi naprzeciw klientom, spełniając wszystkie ich potrzeby i oczekiwania. Zajmuje się obsługą kompleksowo, od fazy projektowej, przez doradztwo, przygotowanie oferty, dostarczenie i zamontowanie sprzętu gastronomicznego. Na późniejszym etapie dba również o szkolenia oraz serwis technologiczny i naprawy każdego zakupionego urządzenia. Firma oferuje również profesjonalną chemię do należytego utrzymania czystości wyposażenia kuchni oraz całego obiektu. Zdaje sobie bowiem bardzo dobrze sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia higiena w restauracji. Współpracuje także z wieloma firmami, nie tylko z Warszawy, świadczącymi szeroką paletę usług, dlatego często zdejmuje z Klienta konieczność współpracy z kilkoma podwykonawcami naraz przy realizacji jednego projektu. Dotyczy to np. zabudowy stolarskiej, usług szklarskich, granitów itp.

 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Wencel wychodzi naprzeciw swoim klientom, spełniając wszystkie ich oczekiwania. W związku z tym nie tylko nieustannie udoskonala swą ofertę produktów, ale także zajmuje się kompleksową obsługą, wychodząc od fazy projektowej, w trakcie której przedstawia projekt technologiczny wykonany z myślą o potrzebach konkretnego lokalu, poprzez doradztwo i przygotowanie oferty, aż po dostarczenie i zamontowanie sprzętu gastronomicznego. Współpraca z firmą trwa także po zakończeniu procesu realizowania konceptu technologicznego oraz umeblowania lokalu. Na późniejszym etapie dba ona o wartościowe szkolenia pracowników z zakresu obsługi sprzętu oraz serwis i naprawy każdego zakupionego urządzenia. Firma oferuje również profesjonalne akcesoria gastronomiczne, w tym między innymi artykuły chemiczne niezbędne do należytego utrzymania czystości wyposażenia kuchni oraz całego obiektu. Przedsiębiorstwo ma pełną świadomość tego, jak ważna jest odpowiednia higiena w restauracji. WENCEL współpracuje także z wieloma firmami, nie tylko z Warszawy, świadczącymi szeroką paletę usług związanych z różnymi aspektami urządzania lokali, dlatego często zdejmuje z Klienta konieczność współpracy z kilkoma podwykonawcami naraz przy realizacji jednego projektu. Dotyczy to np. zabudowy stolarskiej, usług szklarskich, granitów itp. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z ofertą WENCEL oraz kontaktu z przedstawicielami przedsiębiorstwa.

 

PROJEKTOWANIE

Wykonujemy projekty technologiczne, które przygotowywane są na indywidualne życzenie Klienta z uwzględnieniem: rodzaju prowadzonej działalności, wielkości i charakteru lokalu restauracyjnego oraz zgodności z obowiązującymi przepisami sanitarno – epidemiologicznymi, BHP i wymogami HACCP. Zapewniamy, że projekt zostanie zaakceptowany przez sanepid.
 

DORADZTWO

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń i sprzętu z uwzględnieniem wszystkich uwag Klientów i wytycznymi projektanta. Dopasowujemy również ofertę pod gotowy projekt, którym dysponuje Klient, tak aby efekt końcowy inwestycji był satysfakcjonujący zarówno dla Klienta jak i dla nas.
 

SPRZEDAŻ

 • Urządzenia grzewcze
 • Chłodnictwo gastronomiczne
 • Meble technologiczne
 • Zmywarki i kostkarki
 • Sprzęt drobny
 • Inne

MONTAŻ

Montażu kompleksowego wyposażenia dokonują wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy serwisu naszej firmy.

Po montażu i rozruchu urządzeń bezpłatnie szkolimy personel w zakresie obsługi sprzętu.
 

SERWIS

 • Serwis gwarancyjny
 • Serwis pogwarancyjny
 • Przeglądy okresowe
 • Ekspertyzy i wyceny
 • Sprzedaż części zamiennych

Nasi serwisanci posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty zarówno firm polskich jaki i zagranicznych. Dojadą do każdego miejsca w kraju, niezależnie czy będzie to Warszawa, w której znajduje się siedziba Wencel, czy jakiekolwiek inne miasto.
 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
 

Regulamin sklepu
Wzór odstąpienia od umowy
Polityka prywatności
Bezpieczeństwo
Rodzaje płatności
Wysyłka i koszty

 

Wencel Sp. z o.o.
ul. Potockich 105a
04-534 Warszawa

tel: 22 613 32 12
kom. 609 105 996

info@wencel.pl