ITALFORNI

PIECE DO PIZZY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Italforni - Profesjonalne piece do pizzy

ITALFORNI to firma o nowoczesnym i dynamicznym charakterze, działa w wysoce wyspecjalizowany sposób w dziedzinie elektrycznych i gazowych pieców do pizzy. Firma, poparta czterdziestoletnim doświadczeniem, zwraca skrupulatną uwagę na każdy szczegół konstrukcyjny, wykorzystując najlepsze materiały dostępne na rynku. Produkcja podzielona jest na szereg modeli przeznaczonych dla pizzerii, piekarni, cukierni, gastronomii i przemysłowych pieców tunelowych.

ITALFORNI narodziło się w Pesaro w 1978 roku, dzięki odwadze i pasji Bruno Ricci i Branislava Pagani, dwóch wspólników-założycieli. Wspólnie stworzyli firmę rzemieślniczą specjalizującą się w produkcji elektrycznych i gazowych pieców do pizzy dla pizzerii i profesjonalnego użytkowania. Początkowo podstawowa działalność koncentrowała się na piecach do obróbki ceramiki, szkła i porcelany, ale wielki potencjał szybko rozwijającej się dziedziny HO.RE.CA został natychmiast zauważony, i producent skupił się na produkcji pieców do wypiekania pizzy jak również, pieców cukierniczych.

W 1997 roku Andrea Ricci, syn Bruno, został dyrektorem generalnym i wraz ze swoim bratem Roberto, kierownikiem produkcji, zapoczątkowali fazę zarządzania i międzynarodowej ekspansji firmy, inwestując w innowacje i wzornictwo.

Strategia zmienia się poprzez serię inwestycji w liczne nowe produkty, które prowadzą firmę do ekspansji międzynarodowej poprzez sieć agentów i dystrybutorów. Realizacja celów, doskonałe wyniki i ważne projekty doprowadziły Italforni do dołączenia do świata Grupy kapitałowej WAICO, White Art Italian Company

Elektryczne piece do pizzy neapolitańskiej Italforni Caruso

Italforni Caruso®️ to elektryczny piec do pizzy certyfikowany przez Associazione Vera Pizza Napoletana

Piec Italforni Caruso otrzymał prestiżowy certyfikat AVPN, jako produkt zatwierdzony i certyfikowany przez Associazione Vera Pizza Napoletana.

Organizacja AVPN promuje i chroni, we Włoszech i na całym świecie, prawdziwą pizzę neapolitańską i zaświadcza, że nasz piec Caruso®️ jest zgodny z międzynarodową specyfikacją AVPN dotyczącą pieczenia unikalnej pizzy neapolitańskiej w 100% zgodzie z obowiązującą tradycją

Italforni Caruso®️ uzyskał to prestiżowe uznanie instytutu AVPN dzięki swoim właściwościom jako elektryczny piec do pizzy neapolitańskiej, który oferuje taką samą wydajność jak tradycyjny piec opalany drewnem, z maksymalną temperaturą 530°, a także:

  • Podłoże komory wykonane z certyfikowanego „Biscotto di Sorrento”
  • Niezależne sterowanie elementami grzewczymi spodu i górnej części komory pieca
  • Piec nagrzewa się do 500°C w 75 minut
  • Zastosowanie najlepszych materiałów i komponentów konstrukcyjnych
  • Maksymalna wydajność przy minimalnym zużyciu energii
  • najwyższa jakość wypieku przy zachowaniu maksymalnej wydajności

OFERTA PIECÓW DO PIZZY ITALFORNI VISOR –> PRZEJDŹ DO OFERTY
 

Elektryczne piece do pizzy Italforni Euro Classic

Italforni Euro Classic to wysokojakościowe piece, które zapewniają wygodę pracy i oszczędność energii. Są one idealne do wypieku pizzy, chleba i wyrobów cukierniczych, gwarantując najwyższą jakość. Piece Euro Classic są dostępne w niższej cenie ze względu na swój klasyczny design. Dostępne są w różnych rozmiarach, umożliwiających wypiek od 6 do 12 pizz o średnicy 30 lub 35 cm. Posiadają ergonomiczne drzwi z wysokiej jakości szkła hartowanego, umożliwiające pełny wgląd do komory pieca. Drzwi wyposażone są w stalową, długą rączkę, umożliwiającą łatwe otwieranie i zamykanie pieca z dowolnej pozycji.

Linia Euro Classic posiada prosty i intuicyjny elektroniczny panel sterowania. Piece posiadają solidną izolację termiczną, co przekłada się na wydajność i oszczędności energetyczne. Posiadają funkcję odrębnej regulacji mocy górnych i dolnych elementów grzewczych. Komora pieca została wyposażona w elementy grzewcze wbudowane w dolną płytę szamotową, dzięki czemu piec szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza temperaturę. Maksymalna temperatura pieczenia wynosi 450 stopni Celsjusza. Piece są bardzo dobrze zaizolowane dzięki czemu średnie zużycie energii na godzinę to 50% mocy przyłączeniowej

Do każdego pieca Euro Classic można domówić generator pary, podstawę neutralną albo garownie, okap neutralny bądź z wentylatorem

Specyfikacja techniczna:
-Komora pieca całkowicie pokryta szamotem
-Elementy grzewcze zainstalowane w dolnej płycie szamotowej
-Piece wykończone w stali nierdzewnej albo wykończenie „Rustico” imitacją cegły
-Bardzo niska utrata temperatury w czasie otwarcia drzwiczek
-Oświetlenie komory wykonane z wysokiej wytrzymałości halogenu
-Intuicyjny, elektroniczny panel sterowania
-Niezależne sterowanie elementami grzewczymi spodu i górnej części komory pieca
-Oryginalny, dedykowany okap w 100% zgodny z designem urządzenia (opcja)
-Wyważone drzwiczki pieca
-Garownia pracująca w temperaturze do 50 stopni Celsjusza (opcja)
-Maksymalna temperatura pieczenia do 450C
-Szybkie nagrzewanie komory do temperatury pracy
-Regulowany zawór wilgotności komory

OFERTA PIECÓW DO PIZZY ITALFORNI EURO CLASSIC –> PRZEJDŹ DO OFERTY

Elektryczne piece do pizzy Italforni Visor

Italforni Visor to niezwykle wszechstronne piece, które mogą być używane do przygotowywania pizzy, chleba i wypieków cukierniczych. Zespół Italforni zastosował wiele interesujących rozwiązań w piecu Visor, który ma również unikatowy design, który można dostosować do własnego gustu i potrzeb.

Piece do pizzy Italforni Visor są dostępne w wersji „Naked”, co oznacza, że otrzymamy czarny piec z fabrycznie zamontowanym okapem oraz drewnianą rączką na czarnej podstawie lub w wersji z podstawą garowniczą. Drugą opcją, jaką oferuje włoski producent, jest taki sam zestaw, opisany wcześniej, ale z designerskimi wykończeniami bocznymi. Kolejną możliwością jest kombinacja podstawowego zestawu z designerskimi wykończeniami bocznymi i stylowym, wyjątkowym okapem.

Piece Visor są dostępne w wersjach jedno-, dwu- i trzykomorowych, o pojemności 6 lub 9 pizz o średnicy 35 cm! Piec posiada ergonomiczne, wyważone drzwi, które są łatwe do otwierania i zamykania. Drzwi są wykonane z wysokiej jakości hartowanego szkła, co pozwala na pełne obserwowanie komory pieca.

Drzwi pieca mają stalowo-drewnianą atermiczną rączkę, która nie nagrzewa się od temperatury pieca. Linia Visor została wyposażona w prosty i intuicyjny dotykowy panel sterowania, który jest również nowoczesny w swoim designie.

Piece posiadają rozwiązanie, które pomaga w redukcji ucieczki ciepła podczas otwierania drzwi komory. Możliwe jest również odrębne regulowanie mocy górnych i dolnych elementów grzewczych.

Komora pieca jest całkowicie obudowana szamotem, z wbudowanymi elementami grzewczymi w dolnej płycie szamotowej. Dzięki temu piec nagrzewa się szybciej i równomiernie rozprowadza temperaturę.

Piece do pizzy i chleba Italforni Visor są w stanie nagrzewać się do temperatury 450 stopni Celsjusza. Są one również dobrze izolowane, co oznacza, że średnie zużycie energii na godzinę wynosi tylko 50% mocy przyłączeniowej.

Do każdego pieca Visor można domówić generator pary !

Specyfikacja techniczna :
-Komora pieca całkowicie pokryta szamotem
-Elementy grzewcze zainstalowane w dolnej płycie szamotowej
-Piece wykończone czarnym matowym lakierem
-Bardzo niska utrata temperatury w czasie otwarcia drzwiczek
-Oświetlenie komory wykonane z wysokiej wytrzymałości halogenu
-Intuicyjny, dotykowy panel sterowania
-Niezależne sterowanie elementami grzewczymi spodu i górnej części komory pieca
-Oryginalny, dedykowany okap w 100% zgodny z designem urządzenia
-Wyważone drzwiczki pieca
-Garownia pracująca w temperaturze do 50 stopni Celsjusza
-Maksymalna temperatura pieczenia do 450C
-Ultra szybkie nagrzewanie komory do temperatury pracy
-Regulowany zawór wilgotności komory

OFERTA PIECÓW DO PIZZY ITALFORNI VISOR –> PRZEJDŹ DO OFERTY

Jesteś zainteresowany ofertą Italforni?

Jeśli szukasz najwyższej klasy pieca do pizzy do swojej pizzerii czy restauracji to trafiłeś w dobre miejsce. Skontaktuj się z nami a otrzymasz ofertę na urządzenia które będą w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom

Potrzebujesz wsparcia?

Posiadasz projekt technologiczny i nie jesteś pewien czy nasza firma będzie mogła dostarczyć zaprojektowane dla Ciebie rozwiązania? A może szukasz konkretnego urządzenia i chciałbyś się dowiedzieć więcej informacji na jego temat zanim dokonasz wyboru? Skontaktuj się z nami! Znamy się na rzeczy i lubimy swoją pracę

Marcin Zganiacz (Handlowiec)

+48 503 443 111

Marcin Wencel (Handlowiec)

+48 609 105 996