Leasing

Pomagamy uzyskać finansowanie na wyposażenie lokali gastronomicznych

Leasing dla gastronomii

Naszym głównym partnerem leasingowym jest firma zajmująca się profesjonalną obsługą klientów w zakresie doradztwa, przedstawienia oferty, zawarcia umów leasingu i ubezpieczenia przedmiotu leasingu. Leasingowanie wyposażenia gastronomicznego to dla nas codzienność. Pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem leasingu na urządzenia gastronomiczne.

Nasz broker leasingowy ma przegląd większości ofert leasingowych na rynku, a co za tym idzie kompleksowo doradza w doborze najbardziej optymalnej oferty finansowania sprzętu gastronomicznego. Nasza firma posiada szczegółową znajomość kryteriów stosowanych przez firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków. Leasing urządzeń gastronomicznych takich jak piec konwekcyjno-parowy, chłodnictwo, piec do pizzy czy kompleksowe wyposażenie zaplecza kuchennego nigdy nie było prostsze.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta już w fazie projektu inwestycji, podpowiadamy jak zaplanować finansowanie inwestycji, jakie kroki poczynić aby jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na decyzję o finansowaniu.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:

– Alior Leasing,

– Grenke Leasing,
– Noble Finance,

– Santander Consumer Multirent

– PEAC Finance.

Oprócz tego, jako brokerzy współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi finansującymi maszyny i urządzenia gastronomiczne, takimi jak:

– Europejski Fundusz Leasingowy

– PKO Leasing

– Leasing Polski

Szukasz finansowania?

Skontaktuj się z nami a pomożemy Tobie uzyskać finansowanie na wyposażenie gastronomii