Serwis

Profesjonalny serwis urządzeń gastronomicznych

Wykwalifikowany serwis urządzeń gastronomicznych

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, posiadamy w naszej siedzibie w Warszawie zaplecze magazynowe części do oferowanych przez nas urządzeń. Na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić większość części zamiennych niezbędnych do dokonania naprawy. Stworzymy plan konserwacji każdego obiektu, począwszy od małej gastronomii do rozbudowanych obiektów gastronomicznych.

Profesjonalny serwis gastronomiczny

Uzyskane doświadczenie z zakresu serwisu sprzętu gastronomicznego na przestrzeni ponad 30 lat pozwoliło nam na stworzenie najoptymalniejszych rozwiązań technicznych. Połączenie profesjonalizmu z wieloletnim doświadczeniem oraz współpraca z czołowymi producentami na rynku stawia nas w czołówce firm serwisowych w Warszawie. W nieustającym dążeniu do doskonałości naszych usług realizujemy plan szkoleń i rozwoju, kierując naszych pracowników na szkolenia renomowanych producentów urządzeń gastronomicznych. Nasi technicy bazują na oryginalnych częściach zamiennych lecz na prośbę klienta, są w stanie zaproponować zamiennik.

Kompleksowa oferta

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm posiadających zaplecze gastronomiczne. Zapewniamy naszym klientom kompleksowy serwis gastronomiczny, czyli: naprawę i konserwację urządzeń gastronomicznych zaplecza kuchennego, montaże i przeglądy oraz ocenę stanu technicznego wyposażenia zapleczy gastronomicznych. Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, zapewniających pełną obsługę techniczną. Posiadamy doświadczenie w współpracy z sieciami hotelowymi, sieciami typu fast-food i w food courtach w galeriach handlowych w których praca odbywa się poza godzinami pracy galerii. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

cuppone-serwis

Do pobrania

Kliknij w przycisk aby pobrać dokumentację.

Kontakt z serwisem

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia technicznego, wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą z wyceną i propozycją terminu naprawy.