PROJEKTY TECHNOLOGICZNE

Profesjonalne projekty technologiczne dla branży HoReCa

Profesjonalne projekty technologiczne dla lokali gastronomicznych

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi zarówno dla inwestorów, generalnych wykonawców, architektów, jak i projektantów wystroju wnętrz. Specjalizujemy się w opracowywaniu różnego rodzaju projektów technologicznych budowlanych, wykonawczych oraz przetargowych. Nasza oferta obejmuje również projektowanie koncepcji technologicznych z wytycznymi dla branż, które są niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Dodatkowo, zajmujemy się opracowywaniem projektów modernizacji obiektów gastronomicznych oraz wytycznych do projektów branżowych, w tym bilansu mediów takich jak woda, ścieki, energia elektryczna, gaz, zyski ciepła od urządzeń oraz ilość wymian powietrza w pomieszczeniach.

Nasza firma oferuje również pomoc w doborze odpowiedniego wyposażenia technologicznego oraz przygotowywaniu dokumentacji HACCP, co jest niezwykle istotne dla branży gastronomicznej.

W ramach naszych usług, pomagamy również w uzyskaniu zatwierdzeń projektów przez rzeczoznawców ds. sanitarno-higienicznych, BHP oraz P.POŻ, a także w przypadku konieczności, uzyskujemy odstępstwa od warunków technicznych, takie jak zagłębienia, oświetlenie czy wysokość budynków.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysokim standardom pracy, mogą Państwo mieć pewność, że opracowane przez nas projekty będą doskonale zgodne z aktualnymi przepisami oraz spełnią oczekiwania i potrzeby klienta.

Szukasz finansowania?

Skontaktuj się z nami a pomożemy Tobie uzyskać finansowanie na wyposażenie gastronomii