Hoshizaki

Światowy leader kostkarek, łuskarek i wytwornic do lodu

Hoshizaki - Najlepsze gastronomiczne kostkarki do lodu

Firma Hoshizaki Electric została założona przez Pana Shigetoshi Sakamoto, który wykazał się niezwykłą dalekowzrocznością, zakładając firmę Hoshizaki w 1947 roku.

Od samego początku pan Sakamoto dostrzegał potrzebę inwestowania w badania i technologię, a w 1959 roku do firmy dołączył jego syn Seishi. Razem pracowali z inżynierami, którzy podzielali ich wizję, a przełomem było wynalezienie pierwszej maszyny do lodu w Japonii w 1965 roku.

Wraz z ugruntowaniem reputacji firmy w zakresie wynalazczości i stałej jakości w Japonii, firmy z całego świata zaczęły zgłaszać zapotrzebowanie na nasze produkty. Stopniowo, wraz z ekspansją najpierw w Azji, Ameryce, następnie w Europie, a ostatnio na Bliskim Wschodzie i w Afryce, Hoshizaki stała się prawdziwie globalną firmą docierającą do klientów w ponad 100 krajach.

Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu komercyjnego dla lokali gastronomicznych, takich jak bary, restauracje, hotele, parki rozrywki, centra handlowe, hale sportowe, a także instytucje opieki zdrowotnej i odnowy biologicznej. Nasza firma została założona w Nagoi w Japonii w 1947 roku i rozpoczęła działalność w fabryce Toyoake w 1956 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy i produkujemy szeroką gamę wysokiej jakości specjalistycznego sprzętu, koncentrując się na zaspokajaniu zmieniających się potrzeb i wymagań globalnej branży gastronomicznej.

W Hoshizaki Europe specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń takich jak komercyjne wytwornice lodu, urządzenia chłodnicze, dozowniki, a także sprzęt dla restauracji sushi. Nasze niezawodne i trwałe produkty charakteryzują się zarówno precyzją, jak i innowacyjnością, dzięki czemu są wysoko cenione przez naszych klientów w całej Europie.

Kostkarki do lodu Hoshizaki

Każdy barman powie ci, jak ważna jest jakość lodu w ich rzemiośle tworzenia warstw smaku i tekstury w kieliszku koktajlowym. Najwyższej jakości alkohole i składniki po prostu proszą się o połączenie z kostkami lodu doskonałej jakości. Kostki Hoshizaki są niezwykle zwarte, suche, pozbawione smaku, konsekwentnie identyczne i powoli topnieją, umożliwiając odpowiednią ilość rozcieńczenia – połączenie wszystkiego, czego barman wymaga, jeśli chodzi o estetykę, smak i funkcjonalność lodu.

Wszystkie kostkarki z serii HOSHIZAKI IM są wyposażone w elektroniczny system sterowania. Zapewnia to zoptymalizowany proces wytwarzania lodu, nawet w zmiennych warunkach. Bez dodatkowej ręcznej pomocy lub regulacji, nasze kostkarki do lodu produkują duże ilości kostek lodu o stałej, wysokiej jakości. Ponieważ wszystkie zanieczyszczenia są usuwane z wody na samym początku procesu kostkowania, problem nieprawidłowego działania z powodu zwapnienia, gromadzenia się minerałów jest prawie nieznany właścicielom kostkarek do lodu Hoshizaki. Dzięki zastosowaniu naturalnego czynnika chłodniczego R290, wszystkie kostkarki mają lepszą wydajność energetyczną. Co więcej, naturalne czynniki chłodnicze HC mają minimalny potencjał cieplarniany w porównaniu z urządzeniami zasilanymi tradycyjnymi czynnikami chłodniczymi HFC. Ma to pozytywny wpływ zarówno na środowisko, jak i na budżet użytkownika. Podobnie jak wszystkie wytwornice lodu Hoshizaki, kostkarki posiadają certyfikat HACCP i są znane z ciągłego spełniania najwyższych standardów zdrowia, bezpieczeństwa i higieny.

Ponieważ kostkarki Hoshizaki są dostępne w wielu wersjach takich jak kostkarki z wbudowanym zasobnikiem, kostkarki modułowe i takich z możliwością piętrowania, seria IM jest uważana za prawdziwie wszechstronną, odpowiednią do wszystkich wymagań, celów, lokalizacji i budżetów.

Główne cechy kostkarek do lodu Hoshizaki IM:

STABILNE MATERIAŁY I TRWAŁA KONSTRUKCJA: Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o trwałości i są wyposażone w inteligentne dodatki, takie jak magnetyczna pompa wodna bez
bezpośredniego sprzężenia. Element ten zapobiega wyciekom z obiegu wody i zwiększa żywotność urządzenia.

NISKIE ZUŻYCIE ENERGII: Zastosowanie naturalnego czynnika chłodniczego HC R290 znacznie obniża ogólne zużycie energii przez nasze Cubery, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.

SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNYCH: Seria składa się z kostkarek o wydajności produkcyjnej od 22 do 240 kg dziennie. Nasze modele z możliwością sztaplowania pozwalają zwielokrotnić wydajność produkcyjną nawet 3-krotnie!

NAJWYŻSZE STANDARDY HIGIENY I ŁATWA KONSERWACJA: Zewnętrzne elementy są wykonane ze stali nierdzewnej. Również zamknięty obieg wody zapewnia maksymalną ochronę przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami podczas całego procesu kostkowania. Wszystkie maszyny Hoshizaki są łatwe w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji.

Jesteś zainteresowany ofertą Hoshizaki ?

Jesteś zainteresowany kostkarką do lodu Hoshizaki? Posiadasz projekt i chcesz się upewnić że nasze rozwiązania będą kompatybilne? Skontaktuj się z nami, chętnie wycenimy urządzenia pasujące do koncepcji Twojej gastronomii. Możesz załączyć swoją specyfikacje a otrzymasz wycenę na kostkarki i łuskarki do lodu Hoshizaki

Potrzebujesz wsparcia?

Posiadasz projekt technologiczny i nie jesteś pewien czy nasza firma będzie mogła dostarczyć zaprojektowane dla Ciebie rozwiązania? A może szukasz konkretnego urządzenia i chciałbyś się dowiedzieć więcej informacji na jego temat zanim dokonasz wyboru? Skontaktuj się z nami! Znamy się na rzeczy i lubimy swoją pracę

Marcin Zganiacz (Handlowiec)

+48 503 443 111

Marcin Wencel (Handlowiec)

+48 609 105 996