Wiesheu

Profesjonalne piece konwekcyjne i piece modułowe do piekarni i cukierni

Wiesheu - Piekarnicze i cukiernicze piece konwekcyjne i modułowe

WIESHEU to firma, która od ponad 50 lat dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla profesjonalnych użytkowników pieców gastronomicznych w sklepach. Założona przez Margę i Karlheinza Wiesheu, firma rozpoczęła swoją działalność w skromnych warunkach, w małym garażu.

W 1973 roku szef firmy zbudował pierwsze piece piekarnicze, które umożliwiały pieczenie tradycyjnych szwabskich i bawarskich produktów, takich jak pasztet. Dwa lata później, firma WIESHEU stworzyła pierwszy piec konwekcyjny dedykowany dla sklepów mięsnych.

Od momentu wprowadzenia tego innowacyjnego rozwiązania pod koniec lat 90., proces pieczenia w sklepach nie był już jedynie prostą prezentacją, ale stał się czymś więcej. WIESHEU nie tylko odgrywało ważną rolę w tym rozwoju, ale również miało duży wpływ na jego kształtowanie.

Głównym założeniem sklepowego pieca piekarniczego jest możliwość wypieku wysokojakościowych produktów na niewielkiej przestrzeni. Kluczowym elementem, który daje przewagę nad konkurencją, jest efektywne i inteligentne zarządzanie procesami pracy pomiędzy ludźmi a maszynami w sklepach, piekarniach i cukierniach. Te kwestie są równie istotne zarówno dla rzemieślników wypieków jak i sklepów spożywczych.

Dzięki naszej kreatywności i głębokiej znajomości potrzeb branży, od 1973 roku staliśmy się liderem w Niemczech i znaczącym przedsiębiorstwem na rynkach międzynarodowych. Nasz sukces opiera się na ludziach, którzy pracują zgodnie z filozofią naszej firmy.

Spółka WIESHEU przestrzega standardów socjalnych opartych na inicjatywie społecznej „Business Social Compliance Initiative“ (BSCI), opracowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Handlu Zagranicznego. Nasi dostawcy również są zobowiązani do przestrzegania tych zasad.

Piece konwekcyjne Wiesheu Dibas Blue2

Dibas blue2 to piec do wypieków cukierniczych i piekarniczych, który ma unikalne drzwiczki, które znikają po otwarciu. Dzięki temu jest więcej miejsca do pracy w kuchni. Wiesheu Dibas blue2 wykorzystuje inteligentną technologię ActiveSteam, która łączy w sobie zalety pary rurowej i kaskadowej. Dzięki temu osiąga krótki czas nagrzewania, zoptymalizowaną dystrybucję powietrza i pary, niskie zużycie energii oraz doskonały i równomierny efekt pieczenia. Możemy również oszczędzać energię do 15%.

Główne cechy pieca Wiesheu Dibas blue2

  • Produkt oferuje większą elastyczność i wygodę podczas ładowania i rozładowywania.
  • Wykorzystuje skuteczną technologię pary ActiveSteam.
  • Skraca czas nagrzewania, co przyspiesza proces pieczenia i oszczędza czas.
  • Gwarantuje niezawodne i doskonałe wyniki pieczenia.
  • Precyzyjne nawilżanie kontrolowane za pomocą funkcji sterowania Wtouch.
  • Redukuje zużycie energii nawet o 15%*
 
Dostępne rozmiary pieców konwekcyjnych piekarniczo-cukierniczych Wiesheu Dibas blue2:
 
  1. Piec Wiesheu Dibas blue2 S = Liczba półek na blachy 600×400: 4/5 i wymiary zewnętrzne drzwi wynoszące 930x1010x700
  2. Piec Wiesheu Dibas blue2 M = Liczba półek na blachy 600×400: 6/7 i wymiary zewnętrzne drzwi wynoszące 930x1010x900
  3. Piec Wiesheu Dibas blue2 L = Liczba półek na blachy 600×400: 8/10 i wymiary zewnętrzne drzwi wynoszące 930x1010x1100

 

 

Jesteś zainteresowany piecami piekarniczymi Wiesheu?

Jesteś zainteresowany zakupem pieca konwekcyjnego piekarniczego Wiesheu? Posiadasz projekt albo prowadzisz obecnie cukiernie czy piekarnie do której szukasz nowego pieca? Skontaktuj się z nami, chętnie wycenimy piec konwekcyjne bądź modułowy pasujący do koncepcji Twojego lokalu. Możesz załączyć swoją specyfikacje a otrzymasz wycenę na piece cukierniczo-piekarnicze Wiesheu

Potrzebujesz wsparcia?

Posiadasz projekt technologiczny i nie jesteś pewien czy nasza firma będzie mogła dostarczyć zaprojektowane dla Ciebie rozwiązania? A może szukasz konkretnego urządzenia i chciałbyś się dowiedzieć więcej informacji na jego temat zanim dokonasz wyboru? Skontaktuj się z nami! Znamy się na rzeczy i lubimy swoją pracę

Marcin Zganiacz (Handlowiec)

+48 503 443 111

Marcin Wencel (Handlowiec)

+48 609 105 996