Merrychef

Profesjonalne piece konwekcyjno-mikrofalowe

Merrychef - Piece konwekcyjno-mikrofalowe

Począwszy od naszych pierwszych szybkich pieców zaprojektowanych w 1950 roku, byliśmy dumni z wynalezienia zupełnie nowej metody gotowania w kuchniach i restauracjach na całym świecie. Zapoczątkowując nową erę szybkiego zamawiania na żądanie, stworzyliśmy sposoby na zaspokojenie rosnącego apetytu gości na szybkie, aromatyczne jedzenie – bez konieczności poświęcania jakości lub spójności.

To ta sama obietnica, której dotrzymujemy dzisiaj, zapewniając naszym klientom, że nigdy nie będą musieli iść na kompromis, stawiając czoła codziennym wyzwaniom lub planując swój przyszły rozwój. To właśnie napędza nas do utrzymywania naszego innowacyjnego myślenia i rozwiązań tak świeżych, jak posiłki, które serwujesz, więc możesz na nas polegać, aby rozszerzyć te możliwości w samym sercu Twojej firmy czyli w samej kuchni.

Dzięki inteligentnemu, prostemu i wyrafinowanemu wzornictwu wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane z myślą o usprawnieniu przepływu pracy. Mając na uwadze całą przestrzeń podczas tworzenia nowych rozwiązań, jesteśmy w stanie stworzyć sprzęt, który jest nie tylko usprawniony i łatwy w użyciu, ale także naprawdę połączony z resztą kuchni.

Wspierani przez pokolenia doświadczenia, utrzymujemy świadomą, uważną perspektywę, aby nadal wprowadzać innowacje wykraczające daleko poza piekarnik. To właśnie pozwala nam obsługiwać dziesiątki tysięcy restauracji takich jak Twoja, na całym świecie. I podczas gdy inni mogą widzieć tylko zniechęcające wyzwania, my w Merrychef nigdy nie byliśmy bardziej dumni z dalszego odkrywania ambitnych i ekscytujących innowacji w celu poszerzenia możliwości.

Jako autoryzowany partner marki Merrychef, zapewniamy Państwu najlepsze warunki finansowe jak również profesjonalne szkolenie przeprowadzone przez wewnętrznego szefa kuchni marki Merrychef.

Zapraszamy do współpracy

 

Piece konwekcyjno-mikrofalowe conneX 12 i Connex 16

Merrychef zapewnia wiodącą na rynku wydajność i niezawodność od ponad 70 lat. Teraz wiodąca na świecie marka systemów szybkiego gotowania robi kolejny duży krok w kierunku przyszłości. Ich przełomowa łączność jest tym, co czyni hybrydowe szybkie piece conneX® 12 i conneX® 16 wyjątkowymi – wraz z ich niewielkimi rozmiarami, maksymalną prędkością gotowania i niespotykaną łatwością użytkowania. Nowa seria jest szybka i łatwa w instalacji oraz przenosi segment szybkich pieców hybrydowych na wyższy poziom wydajności.
Łączność stała się prawdziwym motorem napędowym branży. Łączność Wi-Fi i Ethernet są zatem standardem w conneX®, podobnie jak 12-miesięczna bezpłatna subskrypcja potężnego i wiodącego na rynku ekosystemu Welbilt KitchenConnect®, który umożliwia klientom ciągłe monitorowanie funkcji pieców i zdalną aktualizację menu. Ekran dotykowy – tak prosty jak telefon komórkowy

Modele conneX® firmy Merrychef są wyposażone w ekran dotykowy oparty o obrazy – błyszczący 7-calowy wyświetlacz o jakości „HD” wykorzystuje język telefonu komórkowego i jest równie intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu szkolenie nowych pracowników w zakresie obsługi Merrychef conneX® jest szybkie i łatwe. Ponad 100 zaprogramowanych przepisów, opracowanych przez globalny zespół szefów kuchni Welbilt, jest dostępnych za pośrednictwem Press & Go. Piece Merrychef uzupełnione o własne przepisy, oferują maksymalną elastyczność i różnorodność.

Kompaktowe, bez wentylacji i z chłodnymi obudowami zewnętrznymi, piece bez trudu mieszczą się w małych przestrzeniach, gdzie cicho gotują, pieką, opiekają, podgrzewają i grillują bez zakłócania codziennych operacji przed domem. Łatwe w instalacji, energooszczędne standardowe zasilacze z 13-amperową wtyczką zapewniają krótki czas nagrzewania i schładzania oraz mniejsze zużycie energii w trybie gotowości.

Większa szybkość obsługi = większy zysk

 

Piece konwekcyjno-mikrofalowe do szybkiego gotowania Merrychef conneX 12 i connex 16

Nowa linia conneX® od Merrychef obejmuje dwa systemy szybkiego gotowania: conneX® 12 posiada 12-calową komorę pieczenia w piekarniku o szerokości 14 cali. conneX®16 jest jeszcze bardziej wydajny, oferując najmniejszy dostępny stosunek powierzchni do pojemności dzięki rewolucyjnej 16-calowej komorze w piekarniku o szerokości 18 cali! Oba urządzenia są dostępne w wersji standardowej lub wysokowydajnej.
Ale to nie jedyny powód, dla którego pracownicy sklepów i restauracji uwielbiają Merrychef conneX®. Umożliwia im bezstresową pracę, nawet w godzinach szczytu, zapobiegając tworzeniu się kolejek. Ponieważ podczas gdy conneX® finalizuje przygotowane produkty do 80% szybciej niż inne piece, personel może już obsługiwać innych klientów. Innymi słowy: większa szybkość obsługi = większy zysk! Ponadto dobrze wyważona technologia triplex mikrofal, konwekcji i uderzenia minimalizuje zużycie energii – przy maksymalnej wydajności i jakości.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowej gamy pieców conneX® firmy Merrychef lub jednej z naszych hybrydowych serii szybkich pieców, odwiedź dedykowany dział strony Premiumgastro.pl piecom Merrychef

 

 

Piece konwekcyjno-mikrofalowe Merrychef eikon e1s

Kompaktowe, stylowe urządzenie nablatowe zaprojektowane tak, aby łatwo mieściło się w małych przestrzeniach i stanowiło nieocenione źródło informacji dla małych firm, które chcą dodać opcję gorących posiłków do swojej działalności lub poprawić przepustowość. Łatwy w instalacji, bez wentylacji w standardzie, dzięki czemu nie jest potrzebny okap wyciągowy, wraz z opatentowanym systemem chłodzenia z technologią Air Curtain Technology® utrzymującą powierzchnie zewnętrzne chłodne w dotyku, czyni go idealnym do małych przestrzeni i ciasnych zakamarków. Gotowanie do 10 razy szybsze niż w konwencjonalnym piekarniku i prosta obsługa za pomocą ekranu dotykowego easyTouch® sterowanego ikonami, to pojedyncze urządzenie pomoże dostarczyć wysokiej jakości żywność przy każdym zamówieniu i zmniejszy zapotrzebowanie na inne urządzenia kuchenne.

Piec konwekcyjno-mikrofalowy Merrychef eikon e1s zapewnia:

Możliwość gotowania bez wentylacji czy okapu dzięki wbudowanemu katalizatorowi
Szybkie gotowanie do 10-12 razy szybsze niż w konwencjonalnym piekarniku
komora o wymiarach 31 cm x 31 cm
Chłodna w dotyku obudowa
Interfejs użytkownika easyTouch® z ekranem dotykowym sterowanym ikonami
Bardzo łatwe czyszczenie dzięki dużym zaokrąglonym krawędziom
Cicha praca

Link do oferty na piec Merrychef eikon –> Kliknij tutaj

Jesteś zainteresowany piecem konwekcyjno-mikrofalowym Merrychef?

Jesteś zainteresowany zakupem pieca konwekcyjno-mikrofalowego Merrychef? Posiadasz projekt albo prowadzisz obecnie restauracje do której szukasz nowego pieca? Skontaktuj się z nami, chętnie wycenimy piec konwekcyjno-mikrofalowy pasujący do koncepcji Twojej gastronomii. Możesz załączyć swoją specyfikacje a otrzymasz wycenę na piec Merrychef

Potrzebujesz wsparcia?

Posiadasz projekt technologiczny i nie jesteś pewien czy nasza firma będzie mogła dostarczyć zaprojektowane dla Ciebie rozwiązania? A może szukasz konkretnego urządzenia i chciałbyś się dowiedzieć więcej informacji na jego temat zanim dokonasz wyboru? Skontaktuj się z nami! Znamy się na rzeczy i lubimy swoją pracę

Marcin Zganiacz (Handlowiec)

+48 503 443 111

Marcin Wencel (Handlowiec)

+48 609 105 996