Berner

Profesjonalne kuchnie indukcyjne do gastronomii

Rilling - Producent profesjonalnych urządzeń chłodniczych i mroźnicznych

Firma Berner została założona w 2000 roku i do dzisiejszego dnia jest czołowym producentem europejskim specjalizującym się w profesjonalnym sprzęcie do gotowania za pomocą indukcji. Ich oferta obejmuje różnorodne płyty indukcyjne od jedno, dwu, cztero i sześcio strefowych płyt indukcyjnych.

Płyty Berner wykorzystują opatentowaną technologię indukcyjną, co sprawia, że są niezwykle energooszczędne, zużywając jedynie energię wtedy, gdy patelnia znajduje się na pierścieniu. Osiągają one aż do 92% efektywności energetycznej.

Krótki czas nagrzewania oraz minimalne wydzielanie ciepła sprawiają, że płyty indukcyjne Berner są bezpieczne i praktyczne w kuchniach komercyjnych. Dodatkowo, utrzymują one niską temperaturę w miejscu pracy, co jest bardzo pożądane.

Płyty indukcyjne do zabudowy Berner

Płyty indukcyjne Berner występują w wersji z płytami posiadającymi pola kwadratowe i okrągłe. Strefy grzewcze w płytach indukcyjnych Berner mogą posiadać moc 3,5kW, 5kW, 7kW, 8kW i nawet 9kW na 1 strefę! Możemy wybrać czy chcemy moduł do zabudowy z rantem osadzonym na blacie albo płytę indukcyjną przystosowaną do zabudowy umożliwiającej zlicowanie płyty z nierdzewnym bądź kamiennym blatem roboczym. Sterowniki do płyt indukcyjnych są dostarczane osobno co pozwala nam zainstalować je tam gdzie będzie najwygodniejszy dostęp dla kucharzy

Berner oferuje również indukcyjne kuchnie WOK jak również profesjonalne nakładki na kuchnie indukcyjne takie jak płyty grillowe, patelnie wielofunkcyjne i makaroniarki.

Kuchnie indukcyjne do zabudowy występują w różnych rozmiarach tak aby dopasować się do indywidualnych potrzeb każdej kuchni gastronomicznej 

 

Jesteś zainteresowany ofertą indukcją Berner?

Berner to czołowy europejski producent gastronomicznych, profesjonalnych płyt indukcyjnych do zabudowy w blacie ze stali nierdzewnej. Jeśli szukasz profesjonalnej i niezawodnej kuchni indukcyjnej którą chcesz wbudować w blat zgodnie z Twoim projektem to Berner jest odpowiednim wyborem. Zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz wsparcia?

Posiadasz projekt technologiczny i nie jesteś pewien czy nasza firma będzie mogła dostarczyć zaprojektowane dla Ciebie rozwiązania? A może szukasz konkretnego urządzenia i chciałbyś się dowiedzieć więcej informacji na jego temat zanim dokonasz wyboru? Skontaktuj się z nami! Znamy się na rzeczy i lubimy swoją pracę

Marcin Zganiacz (Handlowiec)

+48 503 443 111

Marcin Wencel (Handlowiec)

+48 609 105 996