Fagor Professional

Urządzenia grzewcze, zmywarki gastronomiczne, piece konwekcyjno-parowe i chłodnictwo

Fagor Professional - Urządzenia gastronomiczne

Fagor professional jest liderem w produkcji sprzętu dla sektora gastronomicznego, hotelarskiego i pralniczego. Posiadamy długoletnie doświadczenie i codziennie zdobywamy wiedzę na temat potrzeb tej branży. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów pod jedną marką. Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, tworzymy doskonałe rozwiązania, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Nasze wysokiej jakości produkty, obsługa i rozwiązania są możliwe dzięki solidności i siły naszej dużej firmy. Jesteśmy częścią grupy ONNERA, która dostarcza rozwiązania dla sektora gastronomicznego, pralniczego i chłodniczego. W skład grupy ONNERA wchodzi 9 zakładów produkcyjnych, 35 przedstawicielstw handlowych i ponad 2200 pracowników na całym świecie. W Hiszpanii jesteśmy liderem w produkcji sprzętu dla gastronomii, hotelarstwa i sektora chłodniczego, w Europie zajmujemy szóste miejsce, a na świecie dziesiąte.

 

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym doborem urządzeń grzewczych marki Berto’s do potrzeb projektu i wyposażenia kuchni gastronomicznej. Doradzamy, pomagamy dobrać odpowiednie urządzenia które w kolejnym kroku dostarczamy i montujemy. Po montażu urządzeń, szkolimy personel z prawidłowej obsługi i zapewniamy obsługę po sprzedażową. W razie zainteresowania, zapraszamy do kontaktu!

Urządzenia grzewcza Fagor z linii 600

Firma Fagor Professional stworzyła urządzenia grzewcze linii 600, aby spełnić potrzeby punktów gastronomicznych o niewielkim rozmiarze, takich jak bary, kawiarnie, food trucki, snack bary i inne małe lokale gastronomiczne. Linia urządzeń 600 zapewnia największą moc grzewczą wśród podobnych produktów, co oznacza, że są one niezwykle wydajne i opłacalne. 

W skład urządzeń linii 600 wchodzą: 

 1. Kuchnie gazowe
 2. Kuchnie elektryczne
 3. Kuchnie indukcyjne
 4. Płyty grillowe
 5. Makaroniarki / Warniki do makaronu
 6. Patelnie przechylne
 7. Frytownice
 8. Podgrzewacze do frytek
 9. Bemary elektryczne
 10. Grille gazowe
 11. Blaty neutralne
 

Główne cechy urządzeń Fagor Professional z linii 600

Moc:

W kuchenkach gazowych znajdują się potężne palniki o mocy 3 kW, a wszystkie są zamontowane na jednym płaskim blacie roboczym. Taka konstrukcja ułatwia czyszczenie.

Bezpieczeństwo i jakość wykonania:

Fagor zastosował sterowanie za pomocą panelu znajdującego się z przodu, który chroni przed zalaniem wody. Producent wykorzystuje pilotów do uruchamiania palników. Zaokrąglone krawędzie i narożniki zbiorników urządzeń ułatwiają czyszczenie i zapobiegają zadziorom. Frytownice i kuchenki zostały wyposażone w termostat bezpieczeństwa. Spełnienie wymagań zawartych w przepisach Unii Europejskiej dotyczących urządzeń gazowych i elektrycznych. Spełnienie standardu ISO-9001. Użycie części, które zostały zaakceptowane i zatwierdzone przez odpowiednie organy. Wykonanie z wytrzymałej, nierdzewnej stali o strukturze austenitycznej. Powierzchnie zostały starannie wygładzone i nabłyszczone.

Higiena:

Kolektor tłuszczu, który jest zrobiony z nierydzewnej stali, został zamontowany na przedniej części panelu. Okrągłe krawędzie obudowy ułatwiają czyszczenie. Do opróżniania zbiorników do smażenia, używa się dźwigni. W elektrycznych frytownicach, elementy grzewcze są ruchome. Kominy i uchwyty również zostały wykonane z nierydzewnej stali.

Wszechstronność:

Modułowa konstrukcja linii 600 pozwala na zainstalowanie dużej liczby urządzeń na małej przestrzeni. Wiele możliwości montażu jakimi są standardowe moduły przyścienne, moduły nablatowe które można postawić bezpośrednio na blacie roboczym, na wspólnej podstawie albo na podstawie chłodniczej jak również urządzenia która można podwiesić pomiędzy urządzeniami posiadającymi własne szafki.

Link do pobrania katalogu Fagor Professional linia 600 –> KLIKNIJ ABY POBRAĆ

Urządzenia grzewcze linia 700 i 900

Linia Fagor KORE 700 i 900 została stworzona specjalnie dla profesjonalistów w kuchni, aby ułatwić im codzienną pracę. Gama urządzeń grzewczych Kore 700 i 900 to solidne i modułowe produkty, które są gotowe do intensywnego użycia i zapewniają maksymalną wydajność. Te urządzenia grzewcze są ergonomiczne, bezpieczne i łatwe w utrzymaniu, a jednocześnie cechuje je trwałość, higiena i elegancki wygląd. Linia Kore 700 i 900, produkowana przez Fagor Professional, jest dedykowana dla punktów gastronomicznych takich jak restauracje, pizzerie, pensjonaty czy małe hotele.
Dzięk dużej grubości spodu patelni, temperatura jest rozprowadzana w jednolity sposób na całej powierzchni, gwarantując tym samym jednolite gotowanie potraw oraz oszczędność energii.
Zawór do wody umieszczony został w tylnej części płaszczyzny roboczej. Zaokrąglona struktura przechylanego ręcznie zbiornika zapewnia łatwość w czyszczeniu. 

W skład urządzeń Fagor Kore 700 i 900 wchodzą: 

 1. Kuchnie gazowe
 2. Kuchnie gazowe z płytą grzewczą
 3. Gazowa płyta grzewcza / Solid top
 4. Kuchnie do Paelli
 5. Kuchnie elektryczne
 6. Elektryczna płyta grzewcza / Solid top
 7. Kuchnie indukcyjne
 8. Płyty grillowe
 9. Grille lawowe i grille wodne
 10. Warniki do makaronu / Makaroniarki
 11. Patelnie przechylne
 12. Bemary elektryczne i gazowe
 13. Podgrzewacze do frytek
 14. Blaty neutralne
 

Główne cechy urządzeń Fagor Professional z linii 700 i 900

Moc:

Nasze palniki są niesamowicie silne i najmocniejsze, jakie można znaleźć na rynku. Stworzone zostały według naszego unikalnego projektu, który gwarantuje równomierne rozprowadzanie temperatury na całej powierzchni garnków i patelni, oraz zapewnia jej przenikanie do wnętrza tych naczyń. Dzięki swojej wysokiej mocy i wydajności, nasze palniki są w stanie zapewnić maksymalną wydajność podczas gotowania.

Wytrzymałe i tłoczone blaty robocze

Mocne, tłoczone blaty z zaokrąglonymi krawędziami i brzegami, zapobiegają gromadzeniu się brudu i ułatwiają utrzymanie czystości. Stanowią one integralną część, mającą 1,5 lub 2 mm grubości w zależności od modelu i rodzaju urządzenia.

Konstrukcja:

Urządzenia stosowane w branży gastronomicznej Fagor Professional Kore z serii 700 oraz 900 są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej AISI 304 (20/10). W przypadku zastosowań, gdzie potrzebna jest szczególna wydajność, takich jak zbiorniki do gotowania czy warniki, używana jest stal nierdzewna AISI 316.

Trwałość:

Zautomatyzowane spawanie i polerowanie gwarantuje solidność urządzeń oraz ich trwałość i niezawodność

Link do pobrania katalogu Fagor linia KORE 700 i linia KORE 900 –> KLIKNIJ ABY POBRAĆ

Piece konwekcyjno-parowe Fagor iKore

Generacja iKORE oferuje jedną z największych na rynku kolekcji profesjonalnych pieców konwekcyjno-parowych, które wyróżniają się zarówno wielkością, funkcjonalnością, jak i wydajnością. W zależności od indywidualnych potrzeb zawodowych, można łatwo znaleźć model, który doskonale spełni oczekiwania.

Fagor Professional jest również znany z doskonałego rozwiązania Cook & Chill, które jest niezwykle pożądane w intensywnie użytkowanych profesjonalnych kuchniach. Dzięki połączeniu pieca Advance i szybkoschładzarki serii ABCO, można bardzo szybko i skutecznie schłodzić gotowane potrawy, aby utrzymać je w idealnej temperaturze, zanim zostaną podane. Jest to doskonałe rozwiązanie, które pozwala bezpiecznie przechowywać gotowe posiłki.

Linia pieców konwekcyjno-parowych jest również uzupełniana przez szeroką gamę dodatkowych akcesoriów, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał tych urządzeń.

Fagor iKORE to nowoczesne, sprytne piece konwekcyjno-parowe, które są dostosowywane do indywidualnych wymagań każdego kucharza. Są one profesjonalne i elastyczne w konfiguracji, a ich precyzyjne wyniki kulinarne są możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi nasycania parą. Mają również efektywne funkcje zarządzania parametrami wewnątrz komory, co sprawia, że są one niezwykle wydajne w użytkowaniu.

 

Główne cechy pieców konwekcyjno-parowych Fagor iKore

Cooking Control – Porządane wyniki kulinarne

Piece konwekcyjno-parowe nowej generacji Fagor iKore, gwarantują najwyższą możliwą precyzję podczas gotowania tak aby umożliwić osiągnięcie perfekcyjnych rezultatów

 • Mierzą wilgotność i ilość tlenu za pomocą funkcji iClima
 • Zapewniają czystość pary dzięki Pure Steam
 • Zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła z kontrolą HA
 • Dokładność temperatury dzięki czujnikowi EZ, ergonomicznej sondzie, za pomocą której mierzona jest temperatura wnętrza potrawy
 
Doświadczenie użytkownika – Fagor Touch, bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej
 
Panel sterowania jest intuicyjny, jasny i prosty. Nasz piec konwekcyjno-parowy jest doskonałym przewodnikiem, który pomoże Ci w Twojej kuchni
 
 • Panel sterowania oferuje obszerny zbiór przepisów, z wszelkimi możliwymi poziomami gotowania i rezultatami
 • Programy automatyczne „Fagor Easy” i „Fagor Cooking”
 • Generacja Advance jest wyposażona w Fagor Touch, całkowicie szczelny ekran dotykowy dzięki zastosowaniu szkła, jest łatwy w czyszczeniu, odporny na wodę i plamy tłuszczu oraz zarysowania
 
Food Safety – Przede wszystkim higiena
 
Podnoszenie formy, zapewniając czystość. Konstrukcja pieca została zaprojektowana w sposób zapewniający maksymalną higienę przy jednoczesny zachowaniu wysokiej wydajności i łatwości gotowania
 
 • Piece konwekcyjno-parowe Fagor zawierają system inteligentnego czyszczenia iWashing, automatyczną metodologię z różnymi programami mycia
 • Piece zapewniają bezpieczeństwo konsumentów dzięki nienagannym procesom kontrolnym w ramach znanego systemu HACCP
 • Cykl myjący odbywa się za pomocą całego układu hydraulicznego który dopasowuje się do potrzeb kucharza i stopnia zabrudzenia.
 

Solidna konstrukcja – Piece są wykonane, aby trwać.

 • Piece konwekcyjno-parowe Fagor iKore zostały zbudowane z dbałością o szczegóły i wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej
 • Solidna konstrukcja, zapewnia trwałość przez długi czas użytkowania w kuchni gastronomicznej
 • Solidna i ergonomiczna generacja pieców iKORE jest bardzo wytrzamała
 
FagorKonnect – Połączone dla maksymalnej wydajności
 
Unikalne połączenie między Tobą a Twoim biznesem. Sposób na połączenie Twoich maszyn ze sobą i monitorowanie ich z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.
 
 • Programuj swoje urządzenia zdalnie i sprawdzaj ich cykle pracy
 • Dostęp do panelu sterowania za pomocą aplikacji
 • Weryfikacja danych historycznych i przepisów za pomocą telefonu, tabletu czy komputera
 
Link do pobrania katalogu pieców konwekcyjno-parowych Fagor iKORE –> KLIKNIJ ABY POBRAĆ

Zmywarki gastronomiczne Fagor Professional

W kuchni specjaliści potrzebują sprawnego sprzętu, który umożliwi im szybkie przygotowanie potraw. Nasza oferta zmywarek jest kompleksowa i obejmuje różne rozmiary oraz modele, które dostosowane są do potrzeb barów, kawiarni czy małych restauracji. Posiadamy również wydajne zmywarki o dużej pojemności, które pomogą w szybkim myciu naczyń oraz bardzo wydajne zmywarki tunelowe i taśmowe. 

Nowa generacja E-VO posiada wszystkie zalety i funkcje, które są charakterystyczne dla najwyższej klasy produktów. Jest to innowacyjna i rewolucyjna seria zmywarek, która spełnia wszelkie możliwe wymagania dotyczące zmywania. Konstrukcja korpusu jest trwała, a technologia została starannie dobrana. Oferujemy trzy różne linie: Advance, Concept Plus i Concept, które są odpowiednie dla różnych klientów, takich jak restauracje, bary, kawiarnie, puby, szkoły, hotele itp. Każda z tych linii spełnia indywidualne potrzeby klientów, jednocześnie oferując inteligentne i łatwe w obsłudze rozwiązania, które zmieniają sposób mycia naczyń w świecie gastronomii.

Dostarczyliśmy dziesiątki jak nie setki zmywarek do gastronomii marki Fagor i jesteśmy zadowoleni z ich wydajności jak i jakości. Nasi klienci wracają po kolejne urządzenia tej samej marki ze względu na ich niezawodność, niskie koszta eksploatacyjne i przede wszystkim dobre rezultaty mycia.

Gastronomiczne zmywarki do szkła Fagor Professional

Profesjonalne zmywarki do szkła Fagor generacji E-VO są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią prostotę i nowoczesną technologię. Dostępne są w dwóch rozmiarach, jeden z koszem o wymiarach 400×400 mm, a drugi z koszem o wymiarach 350×350 mm. Wysokość użytkowa wewnętrzna tych modeli wynosi odpowiednio 270 mm i 220 mm. Zmywarki posiadają podwójny system mycia i płukania, zarówno górny jak i dolny. Są dostępne w różnych wersjach, m.in. podstawowej, z pompą spustową, z dozownikami i pompą spustową. Istnieje również możliwość wyposażenia zmywarek w wbudowany zmiękczacz wody.

Przemysłowe zmywarki do szkła EVO i Concept są doskonałymi urządzeniami dla osób, które uważają, że technologia i prostota mogą iść ze sobą w parze. Ta seria oferuje najwyższą jakość w swojej kategorii dzięki efektywnej i niezawodnej technologii, która jest przygotowana do najbardziej intensywnego użycia na rynku.

Te zmywarki są dostępne w dwóch rozmiarach, które mają różne rozmiary koszy – jeden o wymiarach 400×400, a drugi o wymiarach 350×350. Oba modele mają możliwość mycia porcelany, szkła i kieliszków o wewnętrznej wysokości 270 mm i 220 mm.

Dodatkowym atutem tych zmywarek jest podwójny system mycia i płukania – jeden na górze i drugi na dole. Dzięki temu zapewniona jest skuteczne mycie i płukanie szkła, co daje doskonałe rezultaty.

Zmywarki do szkła Fagor posiadają takie funkcje jak:

 • EFFI-WASH czyli optymalnie dostosowany układ hydrauliczny gwarantujący pełną wydajność procesu czyszczenia, a także umożliwiający oszczędność energii i utrzymanie stałej temperatury. Wszystko po to, aby zapewnić doskonały efekt końcowy. Efektywny system, który zapewnia jeden z kluczowych elementów koła Sinnera: działanie mechaniczne. Ponadto, pozwala zaoszczędzić ilość używanych środków chemicznych i skrócić czas trwania procesu mycia
 • Zmniejsz wydatki i uprość swoje zamówienia wybierając podstawowe wersje i dodając w razie potrzeby zestawy np. pompy spustowej. Nie potrzebujesz mieć na stanie wielu różnych wersji zmywarek. Proste w montażu zestawy ułatwiają dopasowanie urządzenia do wymagań technicznych klienta nawet w miejscu instalacji.
 

Link do pobrania katalogu zmywarek uniwersalnych FAGOR –> KLIKNIJ ABY POBRAĆ

Zmywarki uniwersalne podblatowe Fagor Professional

Zmywarki gastronomiczne są stworzone specjalnie dla branży gastronomicznej, takich jak restauracje, bary, kawiarnie oraz kuchnie biurowe. Ich celem jest zapewnienie niezawodnego, wygodnego i efektywnego mycia naczyń, sztućców i szkła.

Opierając się na koncepcji E-VO Generation, zmywarki te mają uniwersalny korpus podstawowy, który występuje w trzech różnych wariantach, każdy z własnymi zaletami, aby sprostać potrzebom każdej grupy użytkowników, poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii. Dzięki temu mamy szeroki wybór rozwiązań, które spełnią wymagania różnych klientów.

Wszystkie trzy gamy zmywarek gastronomicznych uniwersalnych: ADVANCD, CONCEPT i CONCEPT PLUS posiadają wspólne cechy budowy

 • Wysokość wewnętrzna użytkowa to 380mm, taka wysokość umożliwia wkładanie wysokich naczyń, talerzy, talerzy do pizzy i pojemników 1/1 GN
 • System zawiasów ze stali nierdzewnej z podwójną sprężyną
 • Komora myjąca tłoczona, o zaokrąglonych krawędziach które ułatwiają przepływ wody i utrzymanie higieny. Brak elementów o ostrych zakończeniach
 • Zmniejszona komora na wodę umożliwia oszczędność wody i energii
 

Zmywarki podblatowe uniwersalne Fagor:

 • EFFI-WASH czyli optymalnie dostosowany układ hydrauliczny gwarantujący pełną wydajność procesu czyszczenia, a także umożliwiający oszczędność energii i utrzymanie stałej temperatury. Wszystko po to, aby zapewnić doskonały efekt końcowy. Efektywny system, który zapewnia jeden z kluczowych elementów koła Sinnera: działanie mechaniczne. Ponadto, pozwala zaoszczędzić ilość używanych środków chemicznych i skrócić czas trwania procesu mycia
 • Zmniejsz wydatki i uprość swoje zamówienia wybierając podstawowe wersje i dodając w razie potrzeby zestawy np. pompy spustowej. Nie potrzebujesz mieć na stanie wielu różnych wersji zmywarek. Proste w montażu zestawy ułatwiają dopasowanie urządzenia do wymagań technicznych klienta nawet w miejscu instalacji.
 • Wytrzymałe drzwi to system zawiasów ze stali nierdzewnej i z podwójną sprężyną zaprojektowany i przetestowany pod kątem najbardziej intensywnego użytkowania, by wytrzymać ponad 360 000 otwarć. Wytrzymałe, uchylne drzwi z przeciwwagą. System chroni użytkowania przed poparzeniem parą dzięki trzem kolejnym krokom jakimi są: Odprowadzenie wody, sprawdzenie kosza i naczyń, wyjęcie/włożenie kosza.
 • EFFI-RINSE to System który gwarantuje doskonałą higienę dzięki kompletnemu cyklowi płukania linii przy użyciu wbudowanej pompy płukania i systemu Air Break. Dodatkowo, może działać nawet przy niskim ciśnieniu wody na wejściu, co czyni go idealnym rozwiązaniem, gdy woda z sieci nie spełnia minimalnego ciśnienia 2 bar. Poza tym, gdy urządzenie płucze w temperaturze 85ºC, dioda zielona na sygnalizatorze EFFI-RINSE zostaje włączona. (Dostępny w CONCEPT PLUS)
 • Ekonomiczne napełnianie to sterowany termostatem system napełniania zbiornika wodą (ECO FILL) umożliwia znaczne przyspieszenie czasu uruchomienia urządzenia, gdyż zbiornik napełniany jest gorącą wodą wcześniej nagrzaną w bojlerze. (Dostępny w CONCEPT PLUS)
 • Wytłaczane podzespoły: Przykładamy dużą wagę do wykonania konstrukcji z wyłącznie stali nierdzewnej, aby nasze urządzenie było niezwykle wytrzymałe i odporne na długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, zastosowaliśmy wytłaczany zbiornik myjący oraz tłoczone prowadnice do koszy, co sprawia, że nasze urządzenie jest jeszcze bardziej odporne na intensywną eksploatację. Jesteśmy przekonani, że ta filozofia ma wiele zalet, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas w procesie mycia, co z kolei wpływa na obniżenie codziennych kosztów konserwacji a także zwiększa trwałość naszego urządzenia.
 • Wdrażanie nowych rozwiązań: Panel cyfrowy, który jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkowników, wyposażony w multichromatyczny przycisk, który ma intuicyjny 3-kolorowy kod. Ten panel pozwala na prostą i szybką obsługę urządzenia, jednocześnie optymalizując koszty działania. Samo urządzenie jest w pełni elektroniczne i zawiera funkcje takie jak wykrywanie ciśnienia, wykrywanie temperatury, system elektryczny i sterujący, automatyczny spust, minutnik itp. Istnieje możliwość konfigurowania programów przez serwis techniczny, który może dostosować temperaturę oraz czas mycia i płukania dwóch programów, aby sprostać indywidualnym wymaganiom użytkownika. Urządzenie obejmuje również specjalny program do mycia szkła zgodnie z normą DIN 10511, który trwa 90 sekund i ma temperaturę mycia 60ºC oraz temperaturę płukania 65ºC.
 • Samoczynne usuwanie zużytej wody: Funkcja SELF-DRAIN w każdym cyklu mycia odprowadza brudną wodę ze zbiornika, aby następnie użyć czystej wody do płukania naczyń. Dzięki temu, pojemnik pozostaje czysty przez dłuższy czas, co przekłada się na oszczędności eksploatacyjne i energetyczne.
 • Samoczyszczenie to funkcja która automatycznie wykonuje zadanie czyszczenia urządzenia, eliminując potrzebę ręcznego mycia. Działa przez wypełnienie komory detergentem, dokładne spłukanie i odprowadzenie wody, co pozostawia pusty zbiornik i bojler. Dzięki temu zapobiega się nieprzyjemnym zapachom i przedłuża się żywotność urządzenia.
 
Link do pobrania katalogu zmywarek uniwersalnych FAGOR –> KLIKNIJ ABY POBRAĆ

Zmywarki kapturowe Fagor Professional

Zmywarki gastronomiczne są stworzone specjalnie dla branży gastronomicznej, takich jak restauracje, bary, kawiarnie oraz kuchnie biurowe. Ich celem jest zapewnienie niezawodnego, wygodnego i efektywnego mycia naczyń, sztućców i szkła.

Opierając się na koncepcji E-VO Generation, zmywarki te mają uniwersalny korpus podstawowy, który występuje w trzech różnych wariantach, każdy z własnymi zaletami, aby sprostać potrzebom każdej grupy użytkowników, poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii. Dzięki temu mamy szeroki wybór rozwiązań, które spełnią wymagania różnych klientów.

Wszystkie trzy gamy zmywarek gastronomicznych uniwersalnych: ADVANCD, CONCEPT i CONCEPT PLUS posiadają wspólne cechy budowy

 • Wysokość wewnętrzna użytkowa to 380mm, taka wysokość umożliwia wkładanie wysokich naczyń, talerzy, talerzy do pizzy i pojemników 1/1 GN
 • System zawiasów ze stali nierdzewnej z podwójną sprężyną
 • Komora myjąca tłoczona, o zaokrąglonych krawędziach które ułatwiają przepływ wody i utrzymanie higieny. Brak elementów o ostrych zakończeniach
 • Zmniejszona komora na wodę umożliwia oszczędność wody i energii
 

Zmywarki podblatowe uniwersalne Fagor:

 • EFFI-WASH czyli optymalnie dostosowany układ hydrauliczny gwarantujący pełną wydajność procesu czyszczenia, a także umożliwiający oszczędność energii i utrzymanie stałej temperatury. Wszystko po to, aby zapewnić doskonały efekt końcowy. Efektywny system, który zapewnia jeden z kluczowych elementów koła Sinnera: działanie mechaniczne. Ponadto, pozwala zaoszczędzić ilość używanych środków chemicznych i skrócić czas trwania procesu mycia
 • Zmniejsz wydatki i uprość swoje zamówienia wybierając podstawowe wersje i dodając w razie potrzeby zestawy np. pompy spustowej. Nie potrzebujesz mieć na stanie wielu różnych wersji zmywarek. Proste w montażu zestawy ułatwiają dopasowanie urządzenia do wymagań technicznych klienta nawet w miejscu instalacji.
 • Wytrzymałe drzwi to system zawiasów ze stali nierdzewnej i z podwójną sprężyną zaprojektowany i przetestowany pod kątem najbardziej intensywnego użytkowania, by wytrzymać ponad 360 000 otwarć. Wytrzymałe, uchylne drzwi z przeciwwagą. System chroni użytkowania przed poparzeniem parą dzięki trzem kolejnym krokom jakimi są: Odprowadzenie wody, sprawdzenie kosza i naczyń, wyjęcie/włożenie kosza.
 • EFFI-RINSE to System który gwarantuje doskonałą higienę dzięki kompletnemu cyklowi płukania linii przy użyciu wbudowanej pompy płukania i systemu Air Break. Dodatkowo, może działać nawet przy niskim ciśnieniu wody na wejściu, co czyni go idealnym rozwiązaniem, gdy woda z sieci nie spełnia minimalnego ciśnienia 2 bar. Poza tym, gdy urządzenie płucze w temperaturze 85ºC, dioda zielona na sygnalizatorze EFFI-RINSE zostaje włączona. (Dostępny w CONCEPT PLUS)
 • Ekonomiczne napełnianie to sterowany termostatem system napełniania zbiornika wodą (ECO FILL) umożliwia znaczne przyspieszenie czasu uruchomienia urządzenia, gdyż zbiornik napełniany jest gorącą wodą wcześniej nagrzaną w bojlerze. (Dostępny w CONCEPT PLUS)
 • Wytłaczane podzespoły: Przykładamy dużą wagę do wykonania konstrukcji z wyłącznie stali nierdzewnej, aby nasze urządzenie było niezwykle wytrzymałe i odporne na długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo, zastosowaliśmy wytłaczany zbiornik myjący oraz tłoczone prowadnice do koszy, co sprawia, że nasze urządzenie jest jeszcze bardziej odporne na intensywną eksploatację. Jesteśmy przekonani, że ta filozofia ma wiele zalet, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas w procesie mycia, co z kolei wpływa na obniżenie codziennych kosztów konserwacji a także zwiększa trwałość naszego urządzenia.
 • Wdrażanie nowych rozwiązań: Panel cyfrowy, który jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkowników, wyposażony w multichromatyczny przycisk, który ma intuicyjny 3-kolorowy kod. Ten panel pozwala na prostą i szybką obsługę urządzenia, jednocześnie optymalizując koszty działania. Samo urządzenie jest w pełni elektroniczne i zawiera funkcje takie jak wykrywanie ciśnienia, wykrywanie temperatury, system elektryczny i sterujący, automatyczny spust, minutnik itp. Istnieje możliwość konfigurowania programów przez serwis techniczny, który może dostosować temperaturę oraz czas mycia i płukania dwóch programów, aby sprostać indywidualnym wymaganiom użytkownika. Urządzenie obejmuje również specjalny program do mycia szkła zgodnie z normą DIN 10511, który trwa 90 sekund i ma temperaturę mycia 60ºC oraz temperaturę płukania 65ºC.
 • Samoczynne usuwanie zużytej wody: Funkcja SELF-DRAIN w każdym cyklu mycia odprowadza brudną wodę ze zbiornika, aby następnie użyć czystej wody do płukania naczyń. Dzięki temu, pojemnik pozostaje czysty przez dłuższy czas, co przekłada się na oszczędności eksploatacyjne i energetyczne.
 • Samoczyszczenie to funkcja która automatycznie wykonuje zadanie czyszczenia urządzenia, eliminując potrzebę ręcznego mycia. Działa przez wypełnienie komory detergentem, dokładne spłukanie i odprowadzenie wody, co pozostawia pusty zbiornik i bojler. Dzięki temu zapobiega się nieprzyjemnym zapachom i przedłuża się żywotność urządzenia.
 
Link do pobrania katalogu zmywarek kapturowych FAGOR –> KLIKNIJ ABY POBRAĆ

Jesteś zainteresowany ofertą na urządzenia Fagor ?

Jesteś zainteresowany zakupem urządzeń grzewczych bądź ciągiem grzewczym? Posiadasz projekt? Skontaktuj się z nami, chętnie wycenimy urządzenia pasujące do koncepcji Twojej gastronomii. Możesz załączyć swoją specyfikacje a otrzymasz wycenę zawierającą urządzenia Fagor.

Potrzebujesz wsparcia?

Posiadasz projekt technologiczny i nie jesteś pewien czy nasza firma będzie mogła dostarczyć zaprojektowane dla Ciebie rozwiązania? A może szukasz konkretnego urządzenia i chciałbyś się dowiedzieć więcej informacji na jego temat zanim dokonasz wyboru? Skontaktuj się z nami! Znamy się na rzeczy i lubimy swoją pracę

Marcin Zganiacz (Handlowiec)

+48 503 443 111

Marcin Wencel (Handlowiec)

+48 609 105 996