GEMM

Producent profesjonalnych urządzeń chłodniczych do restauracji, pizzerii, piekarni i cukierni.

GEMM - Profesjonalne urządzenia chłodnicze

Dzięki ugruntowanemu doświadczeniu w tej dziedzinie, GEMM stał się liderem w produkcji urządzeń chłodniczych dla profesjonalnej gastronomii. W ciągu zaledwie kilku lat, dzięki nowoczesnej fabryce o powierzchni 8500 metrów kwadratowych oraz inicjatywom i wysiłkom na rzecz pełnej satysfakcji klienta, firmie GEMM udało się podbić rynek włoski i zagraniczny.

W ostatnich latach firma przeszła znaczną ekspansję, co pozwoliło jej na powiększenie zakładu w Codogné (Treviso) o 5500 m2, a także nabycie drugiego zakładu w Vazzola (TV) o powierzchni 3000 m2. Ponadto ważne inwestycje w maszyny produkcyjne, w tym podgrzewane prasy płytowe i wysokociśnieniowe maszyny dozujące, pozwoliły firmie przekroczyć 7 500 sztuk urządzeń chłodniczych produkowanych rocznie.

Co wyróżnia markę GEMM na tle konkurencji to szeroka oferta na specjalistyczne urządzenia chłodnicze takie jak chłodnio-garownie do kontrolowanego rozrostu ciasta które występują w wersji szaf stojących jak również stołów roboczych. Wysokiej klasy szafy mroźnicze do przechowywania lodów, szafy chłodnicze do praline i wyrobów cukierniczych, szybkoschładzarki i zamrażarki szokowe z podstawowym sterowaniem aż po urządzenia multifunkcyjne które pełnią funkcje szybkoschładzarki, garowni i urządzenia do gotowania w niskich temperaturach. Warto również zwrócić uwagę na szybkoschladzarkę szokową czyli szokówkę dedykowaną dla węższych pieców konwekcyjno-parowych o szerokości 510-540mm takich jak Convotherm mini czy Unox Compact. Szybkoschładzarki compact posiadają pojemność 5 x 1/1 GN.

GEMM oferuje szafy chłodnicze na pojemniki GN 2/1 z izolacją o grubości 95mm i klasą energetyczną A i szafy mroźnicze również dostosowane do pojemników gastronomicznych 2/1 GN z izolacją o grubości 95mm i klasą energetyczną B. Klasa energetyczna A i B nie są często spotykane w chłodniczych urządzeniach gastronomicznych.

GEMM produkuje wysokiej klasy komory chłodnicze i mroźnicze w wersji monoblok. Komory chłodnicze i mroźnicze są montowane na zatrzaski, posiadają izolacje 60, 80, 100mm a na życzenie mogą to być panele o grubości nawet 120 i 140mm. Producent stosuje wydajnych agregatów renomowanej marki Riva Cold. Urządzenia są wydajne, tanie w eksploatacji, łatwe w serwisowaniu i w razie potrzeby, nadają się do przeniesienie do innego pomieszczenia czy nawet lokalu bez strat w materiałach tak jak to jest przy komorach budowanych na wymiar.

Szafy chłodnicze i mroźnicze 2/1 GN GEMM Space

Dzięki ciągłym inwestycjom GEMM jest w stanie projektować i budować najnowocześniejsze systemy chłodnicze, które spełniają wymagania dzisiejszego globalnego rynku; to właśnie z tymi założeniami narodziła się nowa linia szaf chłodniczych SPACE i SPACE PLUS: wytrzymały sprzęt o zasadniczym i starannym projekcie, wyposażony w wysokowydajne systemy chłodnicze zapewniające zawsze doskonałe i gwarantowane przechowywanie żywności, nawet w trudnych warunkach środowiskowych. Systemy chłodnicze nowej generacji gwarantują zmniejszenie zużycia energii, ze szczególnym uwzględnieniem emisji do środowiska.

Rynek z każdym dniem staje się coraz bardziej wrażliwy na wydajne systemy chłodnicze o niskim zużyciu energii. Dzięki izolacji poliuretanowej o dużej gęstości i grubości, wolnej od HCFC, oraz dzięki wysokowydajnym systemom chłodniczym nowej generacji, szafy GN SPACE i SPACE PLUS w pełni spełniają te wymagania. Są to niezawodne urządzenia o wysokiej wydajności, wyposażone w elektroniczny panel tylny, który umożliwia wyświetlanie stałej temperatury. Szafy SPACE PLUS są również standardowo wyposażone w zamek na klucz i oświetlenie LED.

Funkcja i niezawodność to kluczowe słowa, które przychodzą na myśl przy opisywaniu szaf chłodniczych z serii „SPACE”. Jednoczęściowa konstrukcja jest w całości wykonana ze stali nierdzewnej z rdzeniem izolacyjnym o grubości 60 mm (80 mm w szafach Roll-in) wykonanym metodą wtrysku wolnych od HCFC żywic poliuretanowych o wysokiej gęstości. Wnętrze szafy jest zaokrąglone w dolnej części, co ułatwia czyszczenie, nóżki i konstrukcja nośna stelaża są wykonane ze stali nierdzewnej, a drzwi są wyposażone w łatwo wymienialną uszczelkę magnetyczną. Przestrzeń wewnątrz szafy może być w pełni wykorzystana dzięki jednoczęściowej konstrukcji i tropikalnemu systemowi chłodzenia z energooszczędną, cichą sprężarką. Chłodzenie jest wspomagane wentylatorem i sterowane za pomocą panelu sterowania z funkcją automatycznego odszraniania oraz automatycznego odparowywania skroplin.

Seria SPACE PLUS jest synonimem nowej generacji niezwykle niezawodnych szaf chłodniczych i magazynowych do profesjonalnych kuchni. Wykonane w całości ze stali nierdzewnej AISI 304 o najwyższych możliwych standardach jakości, posiadają izolację o grubości 75 mm wyprodukowaną przez wtryskiwanie bezfreonowych żywic poliuretanowych. Tłoczone wnętrze szafy ma zaokrąglone krawędzie u dołu, co ułatwia czyszczenie, nóżki i konstrukcja nośna stelaża są wykonane ze stali nierdzewnej, a samozamykające się drzwi są wyposażone w zamek z kluczem i uszczelkę magnetyczną. Szafy SPACE PLUS są wyposażone w wewnętrzne oświetlenie i system klasy tropikalnej z energooszczędnymi, wydajnymi i cichymi kompresorami. Chłodzenie jest wspomagane wentylatorem i sterowane za pomocą panelu tylnego z funkcją automatycznego odszraniania oraz automatycznego odparowywania skroplin.

Stoły i podstawy chłodnicze i mroźnicze 1/1 GN GEMM

Nasze nowe lady chłodnicze, stoły i zamrażarki zostały opracowane w oparciu o skonsolidowane doświadczenie firmy GEMM w świecie chłodnictwa, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych oraz prostego i niezbędnego projektu dla praktycznego i funkcjonalnego zastosowania.

Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą ofertą lad i stołów chłodniczych. Jeśli szukasz lady chłodniczej dla swojej firmy, GEMM produkuje najnowocześniejsze stoły chłodnicze i zamrażarki, opracowane ze szczególnym uwzględnieniem wydajności, oszczędności energii, funkcjonalności i wzornictwa.

Nasze wysokowydajne systemy chłodnicze doskonale sprawdzają się nawet w trudnych warunkach środowiskowych, a nasze liczne rozwiązania charakteryzujące się różnymi wymiarami, pojemnością, przedziałami i temperaturami mogą również zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów.

Wśród naszych produktów znajduje się również szeroka gama lad chłodniczych do laboratoriów cukierniczych, które oferują wiele rozwiązań dla wszystkich różnych potrzeb tego sektora: od klasycznego stołu chłodniczego na blachy do pieczenia (60×40 cm) do przechowywania żywności w temperaturze dodatniej lub ujemnej, po ladę chłodniczą z systemem kontroli wilgotności dedykowaną do czekolady, aż po linię produktów do produkcji jogurtu.

Możesz również odkryć nasze dwie linie NEW ATLAS i ATLAS PLUS, aby wyposażyć swoje miejsce pracy w wysokowydajne stoły i lady chłodnicze, idealne do przechowywania różnych rodzajów żywności.

Jesteś zainteresowany ofertą GEMM?

Jeśli szukasz najwyższej klasy urządzeń chłodniczych do swojej restauracji, cukierni, piekarni czy pizzerii to trafiłeś w dobre miejsce. Skontaktuj się z nami a otrzymasz ofertę na urządzenia które będą w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom

Potrzebujesz wsparcia?

Posiadasz projekt technologiczny i nie jesteś pewien czy nasza firma będzie mogła dostarczyć zaprojektowane dla Ciebie rozwiązania? A może szukasz konkretnego urządzenia i chciałbyś się dowiedzieć więcej informacji na jego temat zanim dokonasz wyboru? Skontaktuj się z nami! Znamy się na rzeczy i lubimy swoją pracę

Marcin Zganiacz (Handlowiec)

+48 503 443 111

Marcin Wencel (Handlowiec)

+48 609 105 996