Kompleksowe wyposażenie kuchni gastronomicznej

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem obiektów gastronomicznych czyli restauracji, hoteli,  barów, pizzerii, stołówek pracowniczych i kuchni szkolnych. Na przełomie naszej ponad 30 letniej obecności w branży, wyposażyliśmy i doposażyliśmy tysiące obiektów gastronomicznych dzięki czemu posiadamy olbrzymie doświadczenie.

Dla czego warto współpracować z firmą która kompleksowo wyposaży Twoją kuchnie?

Decydując się na współpracę z nami otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne i techniczne od rozpoczęcia współpracy przez dostarczenie i montaż urządzeń aż po opiekę w trakcie i po ukończeniu okresu gwarancyjnego.

Z czego się składa cała usługa kompleksowego wyposażenia obiektu gastronomicznego?

 1. Konsultacja
 2. Przygotowanie projektu technologicznego
 3. Dobór urządzeń gastronomicznych i mebli technologicznych
 4. Naniesienie branżowych wytycznych instalacyjnych dla prawidłowego przygotowania lokalu do instalacji urządzeń i mebli zgodnych z projektem technologicznym
 5. Pomiary z natury
 6. Sprawdzenie czy prace zostały wykonane zgodnie z naszymi wytycznymi przed rozliczeniem inwestora z wykonawcą
 7. Dostawa i montaż urządzeń gastronomicznych i mebli technologicznych
 8. Uruchomienie urządzeń i protokólarne przekazanie inwestorowi
 9. Szkolenie zespołu inwestora z prawidłowej eksploatacji urządzeń gastronomicznych
 10. Dyspozycyjność w przypadku awarii i realizowanie zgłoszeń gwarancyjnych jeśli zaistnieją
 11. Gwarancja odpłatnego wsparcia pogwarancyjnego

Konsultacja

Jeśli otwierasz lokal gastronomiczny i szukasz wsparcia w doborze urządzeń czy rozwiązań które zapewnią Tobie i Twojemu zespołowi odpowiednie narzędzia do przygotowania Twojej oferty to dobrze trafiłeś! Nasz dział techniczny i handlowy jest do Twojej dyspozycji. Sprawdzimy możliwości lokalu takie jak przydział mocy, kanalizacja czy wentylacja tak aby prawidłowo dostosować wyposażenie do możliwości technicznych jak i do tego co chcesz w swojej kuchni przygotowywać pod względem rodzaju kuchni jak i wydajności.

Przygotowanie projektu technologicznego

W oparciu o wcześniej przeprowadzoną konsultacje dzięki której będziemy wiedzieć o Twoich założeniach, przygotujemy projekt technologiczny spełniający wszystkie wymogi sanitarne (sanepid) jak również BHP i PPOŻ. Dzięki naszemu projektowi technologicznemu, Twoja kuchnia będzie wygodna do pracy tak aby zredukować do minimum drogi kolizyjne jak również, będzie spełniać wszystkie obowiązujące wymogi. Urządzenia grzewcze, chłodnicze, zmywalnie i meble technologiczne dostosujemy do Twoich potrzeb, założeń i możliwości finansowych. Projekt technologiczny jest przygotowywany w stałym kontakcie z inwestorem albo wyznaczoną przez inwestora osobą.

Na etapie przygotowania projektu technologicznego, wspólnie z inwestorem albo osobą wyznaczoną przez inwestora (na przykład szefem kuchni) dobieramy urządzenia zwracając uwagę na ich funkcje, jakość, design, wydajność i cenę. Te urządzenia zostają uwzględnione w specyfikacji projektu technologicznego wokół którego tworzymy opisy i wytyczne instalacyjne takie jak zapotrzebowanie na zasilanie elektryczne, gazowe czy też umiejscowienie przyłączy wodnych i kanalizacyjnych. Jesteśmy również w stały kontakcie z producentami, których produkty w projekcie zostały uwzględnione aby potwierdzić wszystkie ich paramenty dla jak najlepszego skorelowania designu z funkcjonalnością całego projektu.

Pomiary z natury

Po zaakceptowaniu finalnej wersji projektu technologicznego, w przypadku w którym lokal jest wykończony zgodnie z naszymi wytycznymi, dokonujemy dokładnych pomiarów pomieszczeń w których będzie dostarczane wyposażenie gastronomiczne i meble technologiczne tak aby nie było kolizji i wszystkie urządzenia i meble zostały idealnie dopasowane do przestrzeni którą dysponujemy.

W trakcie dokonywania pomiarów, nasi technicy sprawdzają czy wykonawca prawidłowo wykonał przyłącza elektryczne, instalacje gazowe, doprowadzenia wody i odpływy. Informujemy o tym inwestora i jeśli obiekt jest prawidłowo przygotowany, informujemy inwestora że może rozliczyć się z wykonawcami. Oczywiście, te prace mogły być wykonane wcześniej, wtedy oceny prac  dokonamy we wspólnie ustalonym terminie.

Dostawa i montaż urządzeń gastronomicznych i mebli technologicznych

W momencie w którym lokal jest przygotowany zgodnie z wytycznymi, umawiamy dostawy zamówionego sprzętu gastronomicznego i mebli technologicznych. Staramy się być elastyczni pod względem godzin pracy tak żeby uruchomić obiekt w najszybszym możliwym czasie jednocześnie zachowując wysoki standard montażu. Montaż profesjonalnego sprzętu gastronomicznego jest dokonywany przez naszych wykwalifikowanych pracowników posiadających uprawnienia elektrycznego i gazowe. Nasi technicy są regularnie szkoleni przez głównych producentów z którymi współpracujemy, dzięki czemu urządzenia są montowane w zgodzie z zaleceniami producenta.

Uruchomienie urządzeń i protokólarne przekazanie inwestorowi

Po zakończeniu etapu związanego z dostawami i prawidłowego montażu urządzeń gastronomicznych i mebli nierdzewnych, nasz dział techniczny uruchamia każdego urządzenie i sprawdza czy wszystkie funkcje działają prawidłowo. Po ukończeniu sprawdzenia urządzenia, przechodzimy przez każdą pozycję ze specyfikacji z inwestorem albo wyznaczoną przez inwestora osobą sprawdzając zgodność urządzenia z zamówieniem i dokonujemy protokólarnego przekazania. Na tym etapie możemy się umówić na szkolenie z prawidłowej eksploatacji urządzeń tak aby personel wiedział jak dbać o urządzenia i meble co pozwoli na ich dłuższą bezusterkową pracę.

Gwarancja, serwis i przeglądy urządzeń gastronomicznych

Po uruchomieniu urządzeń i przeszkoleniu personelu, kuchnia zaczyna pracować. To jest moment w którym, nie powinna ale może się pojawić się awaria. Nasz dział techniczny pozostaje do dyspozycji pod względem usuwania usterek tak aby urządzenia pracowały prawidłowo, zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Okres gwarancyjny zależy od wybranych urządzeń i producentów natomiast, z doświadczenia proponujemy urządzenia gastronomiczne producentów udzielających 24 miesięcznych albo dłuższych okresów gwarancyjnych. Pozostajemy do dyspozycji po upływie okresu gwarancyjnego a większość oferowanych przez nas produktów posiada gwarancję na dostępność części zamiennych od 10 do 15 lat od daty produkcji.

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Waszej dyspozycji i zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *