Serwis gastronomiczny - Warszawa Wencel Sp. z o.o.
0
Koszyk
Użytkownik
Wencel Sp. z o.o.
shadow

Profesjonalny serwis gastronomiczny

Uzyskane doświadczenie z zakresu serwisu gastronomicznego na przestrzeni ćwierć wieku pozwoliło nam na stworzenie najoptymalniejszych rozwiązań technicznych. Połączenie profesjonalizmu z wieloletnim doświadczeniem oraz współpraca z czołowymi producentami na rynku stawia nas w czołówce firm serwisowych w Warszawie. W nieustającym dążeniu do doskonałości naszych usług realizujemy plan szkoleń i rozwoju, kierując naszych pracowników na szkolenia renomowanych firm sprzętu gastronomicznego.

Kompleksowa oferta

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm posiadających zaplecze gastronomiczne. Zapewniamy klientom kompleksowy serwis gastronomiczny, czyli: naprawę i konserwację urządzeń zaplecza kuchennego, montaże i przeglądy oraz ocenę stanu technicznego wyposażenia zapleczy gastronomicznych. Jesteśmy jedną z niewielu firm na rynku, zapewniających pełną obsługę techniczną.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, posiadamy w naszej siedzibie w Warszawie zaplecze magazynowe części do oferowanych urządzeń. Na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić inne nietypowe części niezbędne do dokonania napraw. Stworzymy plan konserwacji na każdy obiekt, począwszy od małej gastronomii do rozbudowanych obiektów gastronomicznych.

Wencel – sprawdzony serwis gastronomiczny w Warszawie!

PLIKI DO POBRANIA

Masz dodatkowe pytania? - skontaktuj się z nami mailowo serwis@wencel.pl, lub telefonicznie TEL: 22 613 32 12, +48 726 211 310
 
FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
 

Regulamin sklepu
Wzór odstąpienia od umowy
Polityka prywatności
Bezpieczeństwo
Rodzaje płatności
Wysyłka i koszty

 

Wencel Sp. z o.o.
ul. Potockich 105a
04-534 Warszawa

tel: 22 613 32 12
kom. 609 105 996

info@wencel.pl